کسی که از فروش تخم بلدرچین ماهانه 7 میلیون تومان درامد دارد.

این نوشته در مورد فرد کارآفرینی است که با سرمایه کم کار پرورش بلدرچین را شروع کرده است. البته نکته بسیار مهم در مورد این شخص دانش بالای او در مورد بلدرچین ها بوده است، شخص مورد نظر ما اهل ایلام است و سرمایه مورد نیازش را از محل صندوق بسیج سازندگی تامین می کند. محراب آتش زبان می گوید، بلدرچین ها پرندگانی کوچک و با سرعت رشد بالا هستند، بطوریکه ظرف 45 روز بالغ شده و بدون نیاز به جنس نر شروع به تخم گذاری می کنند. هم چنین گوشت بلدرچین از خواص درمانی بالایی بر خوردار است و برای بیماری هایی هم چون آسم،کم خونی، سل، پوکی استخوان، ضعف اعصاب و. مناسب می باشد و دلیل آن وجود پروتئین بالا، انواع ویتامین های ضروری برای بدن مانند ویتامین B6 ، ویتامین B12 ، ویتامین A، و انواع مواد معدنی مانند اهن، کلسیم، فسفر، روی ، منیزیم و. در بدن بلدرچین است.

شروع علاقه به پرورش بلدرچین

محراب می گوید در اوایل دوران دانشجویی من بود که در حیاط دانشکده دامپزشکی ایستگاهی جهت معرفی حیوانات و پرورش و کسب درامد آز آنها افتتاح شد، در اوقات فراغتم به ایستگاه می رفتم و کتاب های مختلف را مطالعه می کردم که بلدرچین به نظرم جالب اومد، چون هم خواص درمانی بالایی داشت و هم به لحاظ سرعت رشد و تولید مثل بالای ان به نظرم صرفه اقتصادی بالایی نیز داشت. این شد که به پرورش بلدرچین علاقه مند شدم و در چهار سال دوران دانشجویی خودم اطلاعاتم را در مورد بلدرچین ها تکمیل کردم. دلیل علاقه من به پرورش بلدرچین به خاطر خواص زیاد گوشت و تخم آن بود تا کسب درآمد. چون با وجود مطالعاتی که در مورد بلدرچین ها داشتم و داستان های اعجاب انگیزی که از تاثیر انها بر سلامتی انسان ها شنیده بودم، این اشتیاق را در من چند برابر می کرد.

شروع به کار پرورش بلدرچین

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه باید به سربازی می رفتم چون واقعا سد راهم شده بود. از شانس خوب من یگان خدمتی ام دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد. طی دو سال سربازی ام اطلاعاتم را در مورد بلدرچین ها بیشتر از گذشته کردم، پس از اتمام دوران سربازی کمر همت بر پرورش هر چه سریعتر بلدرچین ها بستم، چون واقعا علاقه ای داشتم و اطلاعاتی که در مورد بلدرچین ها کسب نموده بودم این امکان را درخود میدیدم که با شروع کار پرورش بلدرچین آینده ای روشنی را برای خود و خانواده ام رقم میزنم. برای شروع کار سرمایه آنچنانی نداشتم، چون تازه دوران سربازی را تمام کرده بودم، با یکی از همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی به تفاهم رسیدیم، و قرار شد که کار از من باشد و سرمایه از او. اما بنا بر مشکلاتی که پیش آمد هر دو از ادامه کار منصرف شدیم. دستم خالی بود ولی شوق و علاقه من باعث ایجاد انگیزه در من میشد. به طور اتفاقی با بسیج سازندگی از طریق بسیج محله آشنا شدم. و آنطور که شنیده بودم این سازمان به کسانی که قصد خود اشتغالی و کار آفرینی در زمینه های پرورش دام و طیور و صنایع دستی و کشاورزی را دارند، وام میدهد. محراب اتش زبان می گوید که وضعیتم را برای فرمانده پایگاه بسیج محله توضیح دادم و او بعد از دیدن انگیزه ام، مرا به بسیج سازندگی ایلام برای گرفتن تسهیلات معرفی کردند. توانستم 20 میلیون وام از صندوق بسیج سازندگی بگیرم و سالن پرورش بلدرچینم را افتتاح کنم. شروع کار من از اینجا بود. در اینجا لازمه تا از تمامی کسانی که مرا در این راه پر فراز و نصیب یاری کردند تشکر و قدردانی کنم. درآمد از پرورش بلدرچین در حال حاضر به صورت مستقیم برای 30 نفر و به صورت غیر مستقیم برای 40 نفر اشتغاایی ایجاده کرده ایم، و با پرورش 17000 بلدرچین روزانه 500 بسته 12 تایی تخم بلدرچین و نزدیک به 100 کیلو گوشت بلدرچین روانه بازار می کنیم. گردش مالی مزرعه سالانه به 250 میلیون تومان می رسد و درامد خودم نیز بسته به بازار و فصل تخم گذاری بلدرچین ها از 3 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان متغیر است.

چگونگی بازاریابی برای گوشت و تخم بلدرچین

محراب آتش زبان می گوید، در اوایل شروع پرورش بلدرچین آگاهی مردم نسبت به خواص درمانی و ارزش غذایی گوشت و تخم بلدرچین کم بود، بخصوص در استان ما یعنی ایلام. خوشبختانه رسانه هایی مانند تلوزیونف رادیو و اینترنت با آگاه سازی مردم به تدریج فرهنگ مصرف گوشت بلدرچین در بین مردم جا گرفت و اوضاع بازار بهتر شد. خودم یز بیکار ننشستم با چاپ بروشور و تراکت و مراجعه به فروشگاه های مختلف از خواص فوق العاده گوشت و تخم بلدرچین برای آنان توضیح می دادم، با توجه به سطح اطلاعاتی که داشتم بهتر می توانستم آنها را قانع کنم. با مراجعه به سازمان و ادارات مختلف سعی می کردم یک نفر آشنا پیدا کنم و از طریق دادن پورسانت به انها سفارشات گروهی برای سازمان ها می گرفتم. در کل من از هیچ گونه روش بازاریابی برای تبلیغ محصولات خودم غافل نماندم از تبلیغ در اگهی نامه ها و پخش تراکت گرفته تا تبلیغ در اینترنت را در پیش گرفتم.

توصیه به کسانی که تازه وارد عرصه پرورش بلدرچین می شوند

انسان کلا در هر کاری باید علاقه داشته باشد، علاقه مهم ترین شرط موفقیت خواهد بود، همانطور که از گفته های بالا نیز متوجه شدید من از دوران دانشجویی تا پایان دوران سربازی آرزوی پرورش بلدرچین را در سر داشتم و همین عامل مهم ترین دلیل موفقیت من در پرورش بلدرچین بود. شاید شما مطالبی را در مورد درآمد بالای پرورش بلدرچین شنیده باشید ولی به گفته قدیمی ها" صدای دهل از دور خوش است" . درآمد بالا دردسر های بالا را نیز خواهد داشت. اگر این علاقه را در خود احساس می کنید، قدم بعدی شما تامین مکان می باشد. اگر مکان از خود دارید که چه بهتر، هزینه اجاره نیز نخواهید داد. برای شروع به کار پرورش بلدرچین روی وام بسیج سازندگی می توانید حساب باز کنید. با خرید 200 الی300 عدد بلدرچین مولد و سالم می توانید کار خود را شروع کنید. تا از روز اول تخم برای فروش داشته باشید. فقط باید بلدرچین ها را از پرورش دهندگان مورد اعتماد خریداری کنید. اگر علاقه مند به پرورش بلدرچین و کسب و کار جدید هستید ما را در شبکه اجتماعی فیسبوک بلدرچین و دستگاه جوجه کشی گوگل پلاس دنبال کنید.
فایلهای 2015 بلدرچین ,پرورش ,ها ,کار ,مورد ,تخم ,پرورش بلدرچین ,بلدرچین ها ,در مورد ,را در ,تخم بلدرچین ,خواص درمانی بالایی ,میلیون تومان درامدمنبع

هر آنچه بایستی در رابطه PS5 بدانید

معرفی قالیشویی با بهترین خدمات

تهران راپل ارائه کننده کلیه خدمات نمای ساختمان در تهران، کرج و ورامین

کسی که از فروش تخم بلدرچین ماهانه 7 میلیون تومان درامد دارد

قدیمی ترین هتل مشهد

دانلود آهنگ گلایه از بیژن مرتضوی

آهنگ جدید یوسف زمانی ما به هم نمیاییم

مشخصات

آخرین جستجو ها

بهیاران چت|طناز چت|مهربون چت لوازم یدکی بیل مکانیکی ارزانی کلینیک لیزر کانون حجت ابن الحسن (عج) قشم نگاه به زیبایی آلاچیق خرید لوازم یدکی لیفتراک تویوتا ارزان امار بر سایت آموزش مجازی اقتصاد مقاومتی